- Pakket
- freeshipping
- laatste items
480
De prijs is voor een doos van 480 stuks..
24 packs of 20 Units for box.
.24 pakken van 20 stuks in een doos. .
Koop het met
52002-100-10
1.000 Stuks
79, 13€
0,079€/Papieren
Op voorraad.
4218-25-16
400 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,31 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.
52002-100
100 Stuks
9, 64€
0,096€/Papieren
Op voorraad.
29014-25
25 Stuks
5, 69€
0,227€/Papieren
Op voorraad.
4402-25
25 Stuks
7, 79€
0,312€/BIO
Op voorraad.
4403-10
10 Stuks
4, 22€
0,422€/Kartonnen
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 260 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Totale Capaciteit | 260 ml |
| Bodemdiameter | 6 cm |
| Bovenste diameter | 9 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Prijs voor | 480 |