- laatste items
De prijs is voor een zak van 20 stuks.
.Koop het met
34001-100
100 Stuks
18, 63€
0,186€/Folie
Op voorraad.
34010-100
100 Stuks
13, 10€
0,131€/Papieren
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
4960-100
100 Stuks
5, 20€
0,052€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7058-25
25 Stuks
2, 72€
0,109€/
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 260 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Totale Capaciteit | 260 ml |
| Bodemdiameter | 6 cm |
| Bovenste diameter | 9 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Prijs voor | 20 |
Productrecensies / vraag en antwoord