- Pakket
- freeshipping
- sale
400
De prijs is voor een doos van 400 stuks.
.Koop het met
4220-25-7
175 Stuks
-32% 89, 51€ Normale prijs 131,62 €
0,511€/Papieren
Op voorraad
52002-100-10
1.000 Stuks
79, 13€
0,079€/Papieren
Op voorraad
4217-25-20
500 Stuks
-30% 151, 88€ Normale prijs 215,86 €
0,304€/Papieren
Op voorraad
4219-25-12
300 Stuks
-30% 121, 74€ Normale prijs 172,93 €
0,406€/Papieren
Op voorraad
52002-100
100 Stuks
9, 64€
0,096€/Papieren
Op voorraad
29014-25
25 Stuks
5, 69€
0,227€/Papieren
Op voorraad
Zie meer producten van:
Ben jij ook zo iemand die vindt dat een goede presentatie een must is voor elke afhaal- of bezorgservice? De gastronomische ervaring gaat niet alleen over de smaak van het eten, de eerste indruk speelt een fundamentele rol. Verras de smaakpapillen en de ogen van uw klanten met deze kartonnen dozen met venster.
Door de stevigheid van karton te combineren met een transparant venster, geeft het ontwerp je direct zicht op het product zonder in te leveren op bescherming. Deze dozen zijn ideaal om producten op een aantrekkelijke en praktische manier te presenteren, terwijl de integriteit tijdens transport en opslag gewaarborgd blijft.
Karton, de fundamentele basis van onze verpakkingen, is meer dan zomaar een materiaal. Ons karton is gemaakt van vezels die afkomstig zijn uit bossen die gecertificeerd zijn voor verantwoord beheer van hulpbronnen en garandeert niet alleen stevigheid en functionaliteit, maar weerspiegelt ook ons streven naar duurzaamheid.
Wilt u de presentatie van uw bereidingen verbeteren? Wacht maar, want er is meer.
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 19x10x3,5cm |
| Ontwerp | Premium |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Cajas de Cartón con Ventana |
| Totale Capaciteit | 480ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 19 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 400 |
Productrecensies / vraag en antwoord