- Pakket
- laatste items
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is een doos van 1000 stuks.
10 zakken van 100 stuks.
.10 zakken van 100 stuks.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9,5cm |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 9,5 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1000 |