- laatste items
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 100 stuks.
.Accessoires
Koop het met
5352-50
50 Stuks
23, 75€
0,475€/Bak
Op voorraad.
10595-1000
1.000 Stuks
43, 51€
0,044€/Graspapier
Op voorraad.
11157-50
50 Stuks
7, 71€
0,154€/Transparante
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9,5cm |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 9,5 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |