- Pakket
800
Plastic beker PET 364 ml Ø9,5cm (800 stuks)
Accessoires
Koop het met
52031-100
100 Stuks
2, 90€
0,029€/Papieren
Op voorraad.
4217-25-20
500 Stuks
-30% 151, 88€ Normale prijs 215,86 €
0,304€/Papieren
Op voorraad.
52031-100-60
6.000 Stuks
122, 83€
0,020€/Papieren
Op voorraad.
7245-100-8
800 Stuks
93, 35€
0,117€/Wafeldoos
Op voorraad.
50uses
5370-250
250 Stuks
5, 61€
0,022€/Herbruikbare
Op voorraad.
5993-100
100 Stuks
16, 02€
0,160€/Cocktailprikkers
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Als het gaat om het serveren van drankjes op een evenement of in een horecazaak, is de keuze van het bekermateriaal essentieel. PET plastic bekers zijn een van de slimste en meest veelzijdige opties op de markt. Door het innovatieve ontwerp en de mogelijkheid om verschillende dranken te bevatten, zijn ze de perfecte keuze om te voldoen aan de behoeften van uw diverse klanten en evenementen.
Maar wat is PET? PET (Polyethyleen Tereftalaat) is een veelgebruikte kunststof die bekend staat om zijn sterkte, transparantie en eenvoudige recycling. In de wereld van plastic bekers is PET een toonaangevende keuze geworden dankzij zijn unieke eigenschappen.
Waarom kiezen voor PET bekers? Wij vertellen u waarom.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 364 ml |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Vasos Plástico PET con Tapa |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Cantidad Mínima Palé | 288 |
| Totale Capaciteit | 364 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,5 cm |
| Bovenste diameter | 9,5 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,3 cm |
| Breedte | 9,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 200 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 800 |
4811-50-40
2.000 Stuks
136, 20€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
11914-50-20
1.000 Stuks
245, 80€
0,246€/Sustainable
Op voorraad.
6161-50-16
800 Stuks
113, 22€
0,142€/Plastic
Op voorraad.
8168-50-16
800 Stuks
264, 93€
0,331€/Sustainable
Op voorraad.
20uses
13726-50-25
1.250 Stuks
-12% 90, 77€ Normale prijs 103,15 €
0,073€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7661-20-20
400 Stuks
172, 88€
0,432€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord