- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Accessoires
Koop het met
20uses
4148-16
16 Stuks
8, 16€
0,510€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
8413-8
8 Stuks
-20% 2, 53€ Normale prijs 3,16 €
0,316€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7314-25
25 Stuks
13, 93€
0,557€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7317-25
25 Stuks
13, 93€
0,557€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7335-25
25 Stuks
14, 90€
0,596€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
11928-14
14 Stuks
8, 02€
0,573€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 450 ml |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 450 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 15,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 4,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 50 |
13594-50
50 Stuks
7, 39€
0,148€/Papieren
Op voorraad.
8452-50
50 Stuks
6, 47€
0,129€/Suikerriet
Op voorraad.