- sale
Wit plastic mes van 175 mm, gemaakt van polypropyleen (PP), ideaal voor gebruik in alle soorten afhaalservices, evenementen en catering.
Accessoires
Koop het met
5290-25
25 Stuks
4, 02€
0,161€/Papieren
Op voorraad.
10392-1-50
50 Stuks
45, 98€
0,920€/Wegwerp
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Certificering die de afwezigheid van Bisfenol A (BPA) garandeert en een verantwoorde, milieuvriendelijke productie waarborgt.
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Beschrijving: Wegwerp mes van wit plastic, gemaakt van polypropyleen (PP), ideaal voor gebruik in horeca, catering, evenementen en afhaalbedrijven.
Aanbevolen gebruik: Perfect voor het snijden van vlees, omeletten, pasta, salades en alle soorten warme of koude gerechten.
Kleur: Wit.
Materiaal: Polypropyleen (PP).
Afmetingen:
Lengte: 17,5 cm (175 mm).
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17,5 cm |
| Ontwerp | Lux Knife |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Cubiertos de Plástico |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Getande |
| Hoogte | 0,60 cm |
| Breedte | 2,20 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 4,3 g |
| Lang | 17,70 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 50 |