- sale
Alternatieve Producten:
Witte plastic lepel van 175 mm, gemaakt van polypropyleen (PP), ideaal voor gebruik in alle soorten afhaalservices, evenementen en catering.
Accessoires
Koop het met
4826-25
25 Stuks
8, 02€
0,321€/Papieren
Op voorraad.
9579-100
100 Stuks
2, 55€
0,026€/Papieren
Op voorraad.
125uses
8025-12
12 Stuks
23, 01€
1,918€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7321-25
25 Stuks
11, 97€
0,479€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7476-25
25 Stuks
14, 12€
0,565€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7802-15
15 Stuks
8, 03€
0,536€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Certificering die de afwezigheid van Bisfenol A (BPA) garandeert en een verantwoorde, milieuvriendelijke productie waarborgt.
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Beschrijving: Wegwerp lepel van wit plastic, gemaakt van polypropyleen (PP), ideaal voor gebruik in horeca, catering, evenementen en afhaalbedrijven.
Aanbevolen gebruik: Perfect voor soepen, crèmes, desserts, yoghurt en alle soorten warme of koude gerechten.
Kleur: Wit.
Materiaal: Polypropyleen (PP).
Afmetingen:
Lengte: 17,5 cm (175 mm).
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17,5 cm |
| Ontwerp | Lux Spoon |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Cubiertos de Plástico |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 1,40 cm |
| Breedte | 3,90 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 4,8 g |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 17,70 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 50 |
13149-25
25 Stuks
4, 87€
0,195€/Houten
Op voorraad.
12775-50
50 Stuks
8, 35€
0,167€/Bamboe
Op voorraad.