- Pakket
- laatste items
480
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 480 stuks..
.Accessoires
Koop het met
20uses
13388-15
15 Stuks
-20% 21, 35€ Normale prijs 26,69 €
1,424€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Materiaal | OPS (Polystyreen) |
| Producttype | Deksel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 19 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 480 |