- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 20 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Materiaal | OPS (Polystyreen) |
| Producttype | Deksel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 19 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 20 |