- laatste items
20uses
Set bestaande uit 15 zwarte plastic wegwerpverpakkingen met een inhoud van 1300 ml, met 15 bijbehorende transparante deksels. Perfect voor het vervoeren van voedsel op een comfortabele, veilige en morsvrije manier. Ze hebben twee compartimenten.
Koop het met
39004-25
25 Stuks
10, 09€
0,404€/Papieren
Op voorraad.
4439-25
25 Stuks
4, 22€
0,169€/Bestek
Op voorraad.
20uses
511211-75
75 Stuks
36, 95€
0,493€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
511212-75
75 Stuks
36, 37€
0,485€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
511215-50
50 Stuks
35, 65€
0,713€/Herbruikbare
Op voorraad.
50uses
9658-100
100 Stuks
6, 47€
0,065€/Zwarte
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heb je wel eens een container en een accessoire gehad die niet bij elkaar passen? De frustratie is groot. Daarom hebben we het proces voor je vereenvoudigd, ook al wordt dit pakket niet geleverd met een deksel. In het accessoiregedeelte van het product vind je een deksel dat speciaal is ontworpen om perfect bij deze container te passen.
Ontdek het gebruiksgemak van onze PP plastic containers, zorgvuldig ontworpen om te voldoen aan de behoeften van bedrijven waar take away en delivery essentieel zijn. Vraag je je af hoe deze containers je dagelijkse werkzaamheden kunnen verbeteren? Ze zorgen ervoor dat je gerechten in perfecte staat bij je klanten aankomen, alsof ze net uit de keuken komen, en combineren functionaliteit, stevigheid en een verzorgde presentatie.
Wat maakt PP kunststof, het materiaal waarvan deze containers zijn gemaakt, zo bijzonder? De hoge thermische weerstand en praktische eigenschappen zorgen voor een veilige en efficiënte opslag en transport. Bovendien zijn ze geschikt voor de magnetron, waardoor het opwarmen van voedsel snel en eenvoudig gaat. Hun veelzijdigheid maakt ze de ideale oplossing voor een breed scala aan gerechten, van warme maaltijden tot salades en bijgerechten.
Waarom kiezen voor onze PP plastic containers? We vertellen het je graag.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1300 ml |
| Ontwerp | FastPac Combo |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Envases Redondos Micro PP |
| Toepassingen | Take Away |
| Totale Capaciteit | 1300ml |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 20 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 28 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 15 |
20uses
511214-50
50 Stuks
35, 65€
0,713€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
13388-15-6
90 Stuks
-12% 112, 73€ Normale prijs 128,10 €
1,253€/Plastic
Op voorraad.