- Pakket
125uses
480
125uses
De magnetronbestendige bakjes in PP van 600 ml hebben een revolutie teweeggebracht in de wereld van afhaalmaaltijden en bezorging. Hiermee blijven uw maaltijden tot het einde in perfecte staat en kunnen uw klanten er overal van genieten: in het park, op kantoor, thuis... Ze zullen genieten van een volledige ervaring, alsof ze in jouw zaak aan het eten zijn.
Deksel niet inbegrepen. Je vindt het bijpassende deksel bij de productaccessoires voor een comfortabel en veilig transport.
Accessoires
Koop het met
125uses
12198-80-8
640 Stuks
55, 72€
0,087€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12200-20-32
640 Stuks
-28% 52, 94€ Normale prijs 73,57 €
0,083€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12203-20-24
480 Stuks
63, 74€
0,133€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12206-40-8
320 Stuks
76, 70€
0,240€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12207-20-16
320 Stuks
59, 56€
0,186€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12210-40-8
320 Stuks
90, 31€
0,282€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heb je wel eens een container en een accessoire gehad die niet bij elkaar passen? De frustratie is groot. Daarom hebben we het proces voor je vereenvoudigd, ook al wordt dit pakket niet geleverd met een deksel. In het accessoiregedeelte van het product vind je een deksel dat speciaal is ontworpen om perfect bij deze container te passen.
Ontdek het gebruiksgemak van onze PP plastic containers, zorgvuldig ontworpen om te voldoen aan de behoeften van bedrijven waar take away en delivery essentieel zijn. Vraag je je af hoe deze containers je dagelijkse werkzaamheden kunnen verbeteren? Ze zorgen ervoor dat je gerechten in perfecte staat bij je klanten aankomen, alsof ze net uit de keuken komen, en combineren functionaliteit, stevigheid en een verzorgde presentatie.
Wat maakt PP kunststof, het materiaal waarvan deze containers zijn gemaakt, zo bijzonder? De hoge thermische weerstand en praktische eigenschappen zorgen voor een veilige en efficiënte opslag en transport. Bovendien zijn ze geschikt voor de magnetron, waardoor het opwarmen van voedsel snel en eenvoudig gaat. Hun veelzijdigheid maakt ze de ideale oplossing voor een breed scala aan gerechten, van warme maaltijden tot salades en bijgerechten.
Waarom kiezen voor onze PP plastic containers? We vertellen het je graag.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 600ml |
| Ontwerp | Rechthoekig |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Envases Rectangulares Micro PP |
| Totale Capaciteit | 600ml |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 4,8 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 19 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 480 |
125uses
12198-80-8
640 Stuks
55, 72€
0,087€/350 ml
Op voorraad.
125uses
12201-40-12
480 Stuks
84, 94€
0,177€/400 ml
Op voorraad.
125uses
12199-80-8
640 Stuks
-12% 65, 08€ Normale prijs 73,96 €
0,102€/450 ml
Op voorraad.
20uses
23007-50-10
500 Stuks
83, 49€
0,167€/500 ml
Op voorraad.
125uses
12202-40-12
480 Stuks
82, 34€
0,172€/600 ml
Op voorraad.
20uses
23012-50-10
500 Stuks
91, 96€
0,184€/750 ml
Op voorraad.
125uses
12205-40-8
320 Stuks
62, 84€
0,196€/800 ml
Op voorraad.
125uses
12206-40-8
320 Stuks
76, 70€
0,240€/1000ml / 1L
Op voorraad.
125uses
12214-40-8
320 Stuks
90, 31€
0,282€/1050ml 2C
Op voorraad.
125uses
12210-40-8
320 Stuks
90, 31€
0,282€/1050 ml
Op voorraad.
125uses
12217-40-8
320 Stuks
90, 31€
0,282€/1250ml 3C
Op voorraad.
125uses
12215-40-8
320 Stuks
90, 31€
0,282€/1250ml 2C
Op voorraad.
125uses
12211-40-8
320 Stuks
90, 31€
0,282€/1250 ml
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord