Papieren Deksel voor Folie Pan "9 Cannelloni" 890ml (100 Stuks)
34012-100
100 Stuks
12, 79€
0,128€/Papieren
Op voorraad.
Zelfklevende veiligheidstape op rol geel/zwart 5cmx33m (1 stuk)
Koop het met
34012-100
100 Stuks
12, 79€
0,128€/Papieren
Op voorraad.
4347-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4351-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4270-1
1 Stuks
12, 10€
12,100€/Zelfklevende
Op voorraad.
7223-50
50 Stuks
15, 11€
0,302€/Plastic
Op voorraad.
9748-500
500 Stuks
13, 91€
0,028€/Wegwerp
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Bent u op zoek naar een effectieve manier om risicozones te markeren of de mensenstroom in goede banen te leiden? PVC markeringstapes zijn uw ideale bondgenoot. Ze vervullen niet alleen hun basisfunctie van bewegwijzering, ze gaan verder dan dat en zorgen voor veiligheid en duidelijkheid in elke omgeving. Of het nu op een evenement is of in uw bedrijf, deze tapes zijn essentieel om op een veilige en effectieve manier te informeren en begeleiden. Met hun opvallende ontwerp blijven ze niet onopgemerkt en zorgen ze ervoor dat iedereen je afgebakende gebieden opmerkt en respecteert.
Onze markeringstapes zijn gemaakt van PVC en onderscheiden zich door hun sterkte en flexibiliteit. Dit materiaal staat bekend om zijn duurzaamheid en is ideaal om ongunstige omstandigheden te weerstaan, zowel buiten als binnen. PVC zorgt ervoor dat de tapes na verloop van tijd hun kleur en vorm behouden en bestand zijn tegen slijtage, weersinvloeden en verschillende soorten belasting. Bovendien zorgt de flexibiliteit voor eenvoudige verwerking en toepassing op verschillende oppervlakken en configuraties.
Wat bieden onze PVC markeringstapes u?
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 5cm x 33m |
| Ontwerp | Attention! |
| Materiaal | PVC |
| Producttype | Cinta Adhesiva de Señalización |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 5 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Lang | 33 cm |
| Type | Verpakking |
| Prijs voor | 1 |
Productrecensies / vraag en antwoord