Rechthoekig, wegwerp- en recyclebaar kartonnen deksel voor aluminium bakje van 9 C 890 ml. Vooral geschikt voor afhaalmaaltijden.
Accessoires
Koop het met
4786-50
50 Stuks
8, 24€
0,165€/Tarwepulp
Op voorraad.
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
34001-100
100 Stuks
18, 63€
0,186€/Folie
Op voorraad.
34002-100
100 Stuks
-25% 19, 01€ Normale prijs 25,35 €
0,190€/Folie
Op voorraad.
34006-100
100 Stuks
69, 84€
0,698€/Aluminium
Op voorraad.
34010-100
100 Stuks
13, 10€
0,131€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Verander de manier waarop uw klanten van uw gerechten genieten met onze kartonnen deksels voor meeneem- en leveringsverpakkingen. Deze deksels zijn niet alleen praktisch en veilig, hun robuuste en efficiënte ontwerp zorgt voor zorgeloos transport en houdt uw voedsel beschermd.
Onze deksels zijn gemaakt van hoogwaardig karton en vormen een duurzame en verantwoorde oplossing. Dit materiaal is hernieuwbaar, biologisch afbreekbaar en recyclebaar, waardoor het een milieuvriendelijke optie is. Bovendien biedt karton voldoende isolatie om warm of koud voedsel op temperatuur te houden.
Wat maakt onze kartonnen deksels tot een onmisbare optie voor uw bedrijf?
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Totale Afmetingen | 22,5x15,5x3,6cm |
|---|---|
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 890 ml |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 15,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 25,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord