- sale
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Wit Kraftpapier zakje met handvaten 100g/m² 25+11x31cm.
Koop het met
4945-1000
1.000 Stuks
-5% 29, 17€ Normale prijs 30,71 €
0,029€/Papieren
Op voorraad.
4959-100
100 Stuks
4, 16€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
5030-25
25 Stuks
11, 12€
0,445€/Papieren
Op voorraad.
5275-25
25 Stuks
12, 79€
0,512€/Papieren
Op voorraad.
7171-5
5 Stuks
10, 41€
2,081€/Herbruikbare
Op voorraad.
7171-5-3
15 Stuks
24, 97€
1,665€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25+11x31cm |
| Ontwerp | Shopping |
| Materiaal | Papier |
| Toepassingen | Transporte |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 31 cm |
| Breedte | 25 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 100g/m2 |
| Intrastat | 48194000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Balg | 11 cm |
| Prijs voor | 25 |
5276-50
50 Stuks
-25% 19, 99€ Normale prijs 26,66 €
0,400€/Papieren
Op voorraad.
41311-25
25 Stuks
15, 06€
0,603€/Papieren
Op voorraad.
5027-25
25 Stuks
10, 33€
0,413€/Papieren
Op voorraad.
5029-25
25 Stuks
11, 80€
0,472€/Papieren
Op voorraad.
4830-25
25 Stuks
12, 04€
0,482€/Papieren
Op voorraad.