- Pakket
- freeshipping
500
Op zoek naar een aantrekkelijke en functionele verpakking tegelijk? Onze afhaalverpakkingen zijn de perfecte keuze om allerlei soorten voedsel te serveren en je klanten een efficiënte service te bieden.
Koop het met
13113-25-14
350 Stuks
97, 48€
0,279€/Papieren
Op voorraad.
6237-200-20
4.000 Stuks
148, 75€
0,037€/Transparante
Op voorraad.
125uses
640528-25-20
500 Stuks
167, 34€
0,335€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9201-50-6
300 Stuks
83, 54€
0,278€/Papieren
Op voorraad.
20uses
8470-50
50 Stuks
7, 73€
0,155€/Herbruikbare
Op voorraad.
9018-100-24
2.400 Stuks
54, 60€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Het PEFC-label certificeert dat ons product afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en gecontroleerde bronnen, en draagt zo bij tot een duurzaam milieu.
Omschrijving: Meeneemdoos ontworpen om afhaalmaaltijden op een professionele en efficiënte manier te serveren en presenteren. De klepsluiting fungeert niet alleen als barrière tegen invloeden van buitenaf, maar zorgt ook voor een veilige sluiting en handig transport, zodat uw klanten van uw noedels en andere Aziatische lekkernijen kunnen genieten alsof ze net uit de keuken komen. Ze zijn vet- en oliebestendig en geschikt voor alle soorten voedsel. Als wegwerppotten vereenvoudigen ze het proces van eten op een probleemloze en hygiënische manier.
Toepassing: Kartonnen meeneembakjes zijn vooral handig in meeneem- en bezorgrestaurants en vooral in Aziatische eetgelegenheden.
Materiaal: Karton.
Inhoud: 529 ml.
Hoogte: 10 cm.
Kleur: Kraft.
Presentatie: Meeneemdoosjes in verpakkingen van 500 stuks.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 529 ml |
| Ontwerp | Wok |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Envases para Noodles y Wok |
| Totale Capaciteit | 529 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Hoogte | 9 cm |
| Breedte | 7,2 cm |
| Certificate PEFC | JA |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Lang | 8,2 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 500 |
4917-50-10
500 Stuks
122, 92€
0,246€/529 ml
Op voorraad.
13114-20-12
240 Stuks
87, 89€
0,366€/780 ml
Op voorraad.
4918-50-9
450 Stuks
140, 34€
0,312€/800 ml
Op voorraad.
12361-25-10
250 Stuks
59, 11€
0,236€/Maaltijdbak
Op voorraad.
30011-50-10
500 Stuks
-10% 108, 15€ Normale prijs 120,17 €
0,216€/Maaltijdbak
Op voorraad.
12663-50-10
500 Stuks
70, 78€
0,142€/Papieren
Op voorraad.
12673-50-10
500 Stuks
80, 10€
0,160€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord