Papieren Take-Out Container "Premium" 18x12,7x5,5cm 1.000ml (25 Stuks)
4220-25
25 Stuks
18, 80€
0,752€/Papieren
Op voorraad.
Op zoek naar een aantrekkelijke en functionele verpakking tegelijk? Onze afhaalverpakkingen zijn de perfecte keuze om allerlei soorten voedsel te serveren en je klanten een efficiënte service te bieden.
Koop het met
4220-25
25 Stuks
18, 80€
0,752€/Papieren
Op voorraad.
4363-150
150 Stuks
2, 23€
0,015€/Papieren
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
13112-25
25 Stuks
-15% 8, 13€ Normale prijs 9,56 €
0,325€/Kartonnen
Op voorraad.
13110-25
25 Stuks
5, 43€
0,217€/Kartonnen
Op voorraad.
4461-100
100 Stuks
3, 18€
0,032€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Het PEFC-label certificeert dat ons product afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en gecontroleerde bronnen, en draagt zo bij tot een duurzaam milieu.
Omschrijving: Meeneemdoos ontworpen om afhaalmaaltijden op een professionele en efficiënte manier te serveren en presenteren. De klepsluiting fungeert niet alleen als barrière tegen invloeden van buitenaf, maar zorgt ook voor een veilige sluiting en handig transport, zodat uw klanten van uw noedels en andere Aziatische lekkernijen kunnen genieten alsof ze net uit de keuken komen. Ze zijn vet- en oliebestendig en geschikt voor alle soorten voedsel. Als wegwerppotten vereenvoudigen ze het proces van eten op een probleemloze en hygiënische manier.
Toepassing: Kartonnen meeneembakjes zijn vooral handig in meeneem- en bezorgrestaurants en vooral in Aziatische eetgelegenheden.
Materiaal: Karton.
Inhoud: 529 ml.
Hoogte: 10 cm.
Kleur: Kraft.
Presentatie: Meeneemdoosjes in verpakkingen van 50 stuks.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 529 ml |
| Ontwerp | Wok |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Envases para Noodles y Wok |
| Totale Capaciteit | 529 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Hoogte | 9 cm |
| Breedte | 7,2 cm |
| Certificate PEFC | JA |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Lang | 8,2 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
12361-25
25 Stuks
7, 39€
0,296€/Maaltijdbak
Op voorraad.
30011-50
50 Stuks
-20% 10, 99€ Normale prijs 13,73 €
0,220€/Maaltijdbak
Op voorraad.
12663-50
50 Stuks
8, 85€
0,177€/Papieren
Op voorraad.
12673-50
50 Stuks
10, 02€
0,200€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord