- Pakket
- freeshipping
450
Op zoek naar stijl en functionaliteit? Onze meeneemverpakkingen zijn de perfecte keuze om je maaltijden op een functionele en handige manier te serveren.
Accessoires
Koop het met
34010-100
100 Stuks
13, 10€
0,131€/Papieren
Op voorraad.
4395-400
400 Stuks
91, 96€
0,230€/XXL
Op voorraad.
7241-200
200 Stuks
63, 74€
0,319€/Mega
Op voorraad.
39002-25-20
500 Stuks
77, 73€
0,155€/Papieren
Op voorraad.
125uses
7827-20
20 Stuks
13, 49€
0,675€/Herbruikbare
Op voorraad.
11988-1
1 Stuks
8, 46€
8,458€/IJsschepjes
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Het PEFC-label certificeert dat ons product afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en gecontroleerde bronnen, en draagt zo bij tot een duurzaam milieu.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 800 ml |
| Ontwerp | Wok |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Envases para Noodles y Wok |
| Totale Capaciteit | 800 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Hoogte | 10 cm |
| Breedte | 8,8 cm |
| Certificate PEFC | JA |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Lang | 9,8 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 450 |
4917-50-10
500 Stuks
122, 92€
0,246€/529 ml
Op voorraad.
13114-20-12
240 Stuks
87, 89€
0,366€/780 ml
Op voorraad.
4918-50-9
450 Stuks
140, 34€
0,312€/800 ml
Op voorraad.
12366-25-10
250 Stuks
90, 14€
0,361€/Maaltijdbak
Op voorraad.
4916-50-9
450 Stuks
137, 55€
0,306€/Maaltijdbak
Op voorraad.
12674-50-10
500 Stuks
98, 83€
0,198€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord