Papieren Zak Zonder Handvat Kraft 50g/m² 22+12x30cm (25 Stuks)
5136-25
25 Stuks
4, 11€
0,165€/Papieren
Op voorraad.
Houten bestekset 15 cm met servet in milieuvriendelijke doos. Inclusief vork, mes en lepel.
Koop het met
5136-25
25 Stuks
4, 11€
0,165€/Papieren
Op voorraad.
39004-25
25 Stuks
10, 09€
0,404€/Papieren
Op voorraad.
52031-100
100 Stuks
2, 90€
0,029€/Papieren
Op voorraad.
54010-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
7244-100
100 Stuks
8, 75€
0,087€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Milieuvriendelijk alternatief voor het klassieke goedkope plastic bestek, maar met betere resultaten? Geen zorgen, we weten zeker dat u niet verder zult zoeken zodra u onze biologisch afbreekbare houten besteksets leert kennen. Hak, snij, proef en geniet moeiteloos van alle soorten voedsel. Gezonde salades, rijke soep- en roomgerechten of smakelijk vlees, wat kan deze houten besteksets weerstaan. Helemaal niets.
Dit bestek is gemaakt van berkenhout met een eenvoudig ontwerp. Ons houten bestek splintert niet en is het perfecte accessoire voor ontbijt, lunch of diner. Zijn voordelen? Alle voordelen van klassiek metalen bestek, plus alle voordelen van een product gemaakt van duurzame materialen.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Als je op zoek bent naar maximale veiligheid en hygiëne voor je gasten, hebben we ook de perfecte optie voor jou: de bestekset met omhulsel. Maar wat bedoelen we met omhuld bestek? We bedoelen dat deze bestekset individueel wordt beschermd door een praktische hoes, waardoor direct aanraken en contact met externe stoffen te allen tijde wordt voorkomen voor gebruik.
En waar kan individueel beschermd bestek een pluspunt zijn? In alle soorten bedrijven, maar bij Monouso raden we ze vooral aan in hotels, hostels, ziekenhuizen, kantoren of zelfs bij thuisbezorgings- of afhaaldiensten.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 15 cm |
| Ontwerp | Hout |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Cuchara |
| Vorm | Langwerpig |
| Hoogte | 1,50 cm |
| Breedte | 6,00 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Lang | 20,50 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 25 |
12755-25
25 Stuks
9, 98€
0,399€/Bestek
Op voorraad.
110696-50
50 Stuks
-20% 7, 89€ Normale prijs 9,86 €
0,158€/Bestek
Op voorraad.
13860-50
50 Stuks
16, 48€
0,330€/Kartonnen
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord