- laatste items
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
7245-100
100 Stuks
14, 58€
0,146€/Wafeldoos
Op voorraad.
4975-75
75 Stuks
2, 86€
0,038€/Papieren
Op voorraad.
4968-100
100 Stuks
6, 91€
0,069€/Papieren
Op voorraad.
5214-100
100 Stuks
22, 87€
0,229€/Folie
Op voorraad.
6232-100
100 Stuks
4, 54€
0,045€/Pipetten
Op voorraad.
9953-25
25 Stuks
5, 35€
0,214€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9cm |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Tarrinas de Cartón para Helados |
| Toepassingen | Take Away |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø9,0cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 6,2 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord