Papieren servet "Miniservis" 17x17 cm (200 stuks)
4991-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
Cateringschaal van PP plastic om de presentatie van je hapjes, proeverijen en voorgerechten te verbeteren. Combineert functionaliteit en visuele charme in een wegwerpproduct.
Koop het met
4991-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
6232-100
100 Stuks
4, 54€
0,045€/Pipetten
Op voorraad.
125uses
640428-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640438-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640440-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640514-25
25 Stuks
5, 02€
0,201€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dompel jezelf onder in de fascinerende culinaire ervaring met de innovatieve miniatuurschalen van PP-kunststof. Deze veelzijdige bondgenoten geven niet alleen charme aan je evenementen, maar stimuleren ook de creativiteit en duurzaamheid van de eetervaring van je gasten.
Polypropyleen (PP) is de sleutel tot hun constructie, waarbij lichtheid en sterkte op een verrassende manier samensmelten. Deze miniatuurschaaltjes zijn, naast hun compacte formaat, meesters in het aangaan van de uitdagingen van foodservice en zorgen ervoor dat elke presentatie een tastbaar bewijs van kwaliteit is.
Wat maakt deze kommen zo speciaal? Laten we eens kijken naar hun belangrijkste kenmerken:
| Kleur | Translucente |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100ml |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 4,2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 6,2 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord