Graspapier inpakvellen Wit, 31x42cm. Ideaal voor het verpakken van hamburgers, sandwiches en alle soorten fast food.
Accessoires
Koop het met
7245-100
100 Stuks
14, 58€
0,146€/Wafeldoos
Op voorraad.
13109-25
25 Stuks
13, 23€
0,529€/Papieren
Op voorraad.
4412-25-40
1.000 Stuks
181, 57€
0,182€/Papieren
Op voorraad.
4975-75
75 Stuks
2, 86€
0,038€/Papieren
Op voorraad.
4991-200-70
14.000 Stuks
68, 24€
0,005€/Papieren
Op voorraad.
39001-25-40
1.000 Stuks
78, 09€
0,078€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Weet je nog steeds niet hoe je je fastfoodbereidingen moet verpakken of je manden en schalen op een originele manier moet presenteren? Bij Monouso hebben we de perfecte vetvrij papierverpakking om je klanten de ervaring te geven die ze verdienen. De ideale oplossing voor het presenteren en verpakken van alle soorten voedsel. Zeg maar dag tegen vettig eten!
Het vetvrije papier waarvan onze wikkels gemaakt zijn, is een volledig voedselveilig papier dat perfect bestand is tegen oliën en vetten. Het is ook poreus genoeg om stoom te laten ontsnappen, zodat je eten altijd de gewenste textuur behoudt.
Dus je weet het! Papieren wikkels zijn de beste oplossing voor afhaalrestaurants of hamburger- en hotdogrestaurants. Laat ze niet wegglippen en wordt de favoriete plek van je klanten:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 31x42cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Producttype | Graspapier |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 31 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 40 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 42 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Papel |
| Prijs voor | 1.000 |
Productrecensies / vraag en antwoord