- Pakket
- sale
1.000
Alternatieve Producten:
Kartonnen beker voor warme dranken in Kraft kleur met een inhoud van 8Oz (290ml). Kartonnen wegwerpbeker gemaakt van cellulose uit houtvezels geoogst uit duurzame bossen.
De prijs is voor de Doos van 1.000 Stuks. 20 Pakjes van 50 Sztuks.
Accessoires
Koop het met
4327-50-20
1.000 Stuks
27, 93€
0,028€/Houten
Op voorraad.
4800-50-20
1.000 Stuks
151, 04€
0,151€/Papieren
Op voorraad.
13881-50-6
300 Stuks
87, 94€
0,293€/Rechthoekig
Op voorraad.
13886-50-6
300 Stuks
61, 44€
0,205€/PP
Op voorraad.
12371-25-8
200 Stuks
121, 80€
0,609€/Oosterse
Op voorraad.
12616-25-16
400 Stuks
60, 08€
0,150€/Kraft
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Hoewel de meeste mensen denken dat het gebruik ervan beperkt is tot koffiebekers, kun je er in werkelijkheid bij veel andere gelegenheden en momenten van genieten.
Je vindt ze in alle maten en vormen: met of zonder deksel, voordelig en met een grote verscheidenheid aan ontwerpen en kleuren om een goede warme koffie te serveren of te genieten van een koud drankje. Of je je klanten nu wilt laten genieten van een hete koffie of een verfrissend koud drankje, onze kartonnen bekers, ook wel papieren bekers genoemd, zijn de handigste en meest veelzijdige oplossing op de markt.
Als je een afhaalrestaurant hebt, weet je al dat ze onmisbaar zijn. En kartonnen bekers hebben veel voordelen:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
De meest vriendelijke en betrouwbare manier om uw bedrijf de best mogelijke service te bieden is door het gebruik van natuurlijke hulpbronnen. Ze zijn perfect voor allerlei evenementen, dankzij hun casual touch zonder een beetje elegantie.
Onze bekers hebben een gerolde rand aan de bovenkant, waardoor u het product comfortabeler en aangenamer kunt nuttigen. Ze kunnen ook worden gecombineerd met een van onze compatibele deksels. Zo heeft u een luchtdichte en veilige combo om uw drank te vervoeren en te nuttigen zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over lekken of morsen.
| Kleur | Kraft-Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 290 ml |
| Ontwerp | TakeAway |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Kartonnen Bekers voor Warme Dranken |
| Toepassingen | Bebidas Calientes |
| Aanbevolen capaciteit | 270ml |
| Totale Capaciteit | 290ml |
| Diameter | Ø8,0cm |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9.1 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1.000 |
9619-50-30
1.500 Stuks
105, 38€
0,070€/100 ml
Op voorraad.
12666-50-20
1.000 Stuks
36, 57€
0,037€/120 ml
Op voorraad.
9620-50-20
1.000 Stuks
-12% 72, 41€ Normale prijs 82,28 €
0,072€/210 ml
Op voorraad.
12668-50-20
1.000 Stuks
70, 42€
0,070€/280 ml
Op voorraad.
12669-50-20
1.000 Stuks
-12% 94, 98€ Normale prijs 107,93 €
0,095€/360 ml
Op voorraad.
7157-25-20
500 Stuks
64, 13€
0,128€/480 ml
Op voorraad.
12668-50-20
1.000 Stuks
70, 42€
0,070€/Papieren
Op voorraad.
7152-50-20
1.000 Stuks
90, 51€
0,091€/Papieren
Op voorraad.
4886-50-20
1.000 Stuks
120, 93€
0,121€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord