- Pakket
- freeshipping
1.000
Kartonnen wegwerpbeker met een inhoud van 22 Oz/680 ml, voor het transport en de consumptie van koude en verfrissende dranken, meerkleurig "Enjoy". Gemaakt van papier dat wordt beheerd in duurzame bossen met het PEFC-keurmerk.
Deksel niet inbegrepen. 20 Pakjes van 50 Stuks.
Accessoires
Koop het met
4327-50-20
1.000 Stuks
27, 93€
0,028€/Houten
Op voorraad.
9286-100-20
2.000 Stuks
161, 99€
0,081€/PLA
Op voorraad.
11894-100-20
2.000 Stuks
119, 21€
0,060€/Deksel
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Assortiment |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 680 ml |
| Ontwerp | Enjoy |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Papieren bekers voor koude dranken |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 680 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 9 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 16,7 cm |
| Breedte | 9 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 1.000 |
4798-100-20
2.000 Stuks
183, 31€
0,092€/360 ml
Op voorraad.
4800-50-20
1.000 Stuks
151, 04€
0,151€/680 ml
Op voorraad.
4801-62-10
620 Stuks
147, 60€
0,238€/1025 ml
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord