- sale
Novotex Tafelkleed rol crème 55g P40 1,2x50m.
Koop het met
9046-1
1 Stuks
38, 34€
38,345€/Airlaid
Op voorraad.
9097-30
30 Stuks
10, 01€
0,334€/Zakvouw
Op voorraad.
8450-25
25 Stuks
5, 44€
0,218€/Suikerriet
Op voorraad.
11819-100
100 Stuks
-25% 14, 24€ Normale prijs 18,98 €
0,142€/Deksel
Op voorraad.
13234-1
1 Stuks
37, 28€
37,283€/Airlaid
Op voorraad.
Zie meer producten van:
In veel bars en cafés is het vaak nodig om de indeling van de tafels te veranderen om de klanten comfortabel te laten genieten. In deze gevallen kan de beschikbaarheid van verschillende maten tafelkleden cruciaal zijn.
Gelukkig hebben wij de perfecte oplossing voor u! Met onze TNT-tafelkleden op rol kunt u ze op maat snijden naargelang wat u voor elke tafel nodig hebt. Dit verbetert niet alleen de efficiëntie van de service en vermindert afval, maar maakt het ook gemakkelijker om uw service voor te bereiden.
| Kleur | Crèmekleur |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1,2x50m |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Manteles en Rollo |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 1,20 m |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 55 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 5.000,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 1 |
9914-1
1 Stuks
-20% 46, 62€ Normale prijs 58,27 €
46,615€/Wit
Op voorraad.
9123-1
1 Stuks
-20% 40, 47€ Normale prijs 50,59 €
40,472€/Crèmekleur
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord