- sale
Accessoires
Koop het met
54007-50
50 Stuks
2, 72€
0,054€/Papieren
Op voorraad.
54010-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
54012-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
20uses
60002-25
25 Stuks
7, 11€
0,285€/Herbruikbare
Op voorraad.
70001-1
1 Stuks
35, 39€
35,393€/Papieren
Op voorraad.
54008-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Of het nu van dag tot dag is of voor speciale gelegenheden, er is geen tijd dat wegwerpservetten geen essentiële rol spelen aan tafel. Met deze must-have accessoires voor netheid en hygiëne tijdens het eten kunnen je klanten comfortabel hun handen en mond schoonmaken en ook hun kleding en tafel beschermen tegen ongewenste vlekken.
En wat is het grootste voordeel van deze servetten? Omdat ze van cellulose gemaakt zijn, vervullen ze niet alleen perfect hun functie, maar zijn ze ook voordelig en toegankelijk voor alle portemonnees en kunnen ze aan elke gelegenheid worden aangepast dankzij de vele designs. En het eindigt hier niet.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Pistache |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x40cm |
| Ontwerp | Micropunt |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servilletas 40x40cm |
| Uitgevouwen Breedte | 40 cm |
| Opening grootte | 20 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 40 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 50 |
4067-50
50 Stuks
-15% 3, 77€ Normale prijs 4,44 €
0,075€/Pistache
Op voorraad.
54007-50
50 Stuks
2, 72€
0,054€/Papieren
Op voorraad.
54010-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
54012-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
54008-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
4352-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
10048-50
50 Stuks
2, 43€
0,049€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord