Bestek Set Hout vork, mes lepel (25 stuks)
4439-25
25 Stuks
4, 22€
0,169€/Bestek
Op voorraad.
Houten schaal Rond vormig 21,5cm (50 stuks)
Koop het met
4439-25
25 Stuks
4, 22€
0,169€/Bestek
Op voorraad.
5013-50
50 Stuks
2, 72€
0,054€/Papieren
Op voorraad.
5952-45
45 Stuks
-20% 6, 51€ Normale prijs 8,14 €
0,145€/Papieren
Op voorraad.
5974-25
25 Stuks
19, 19€
0,768€/Palmblad
Op voorraad.
5978-25
25 Stuks
21, 28€
0,851€/Palmblad
Op voorraad.
9581-1
1 Stuks
2, 77€
2,771€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Serveer, presenteer of decoreer uw tafels met het meest natuurlijke materiaal uit onze hele catalogus. Houten borden zullen iedereen verrassen met de warmte die ze kunnen bieden en hoe duurzaam ze zijn.
Hout is een natuurlijke grondstof van hoge kwaliteit en een zeer hernieuwbaar product. Met name het hout dat voor de vervaardiging van onze schotels wordt gebruikt, is afkomstig uit bossen die op verantwoorde en duurzame wijze worden beheerd, zonder dat er giftig afval of verontreinigende stoffen vrijkomen. Wat zijn de voordelen als we het kiezen als materiaal voor onze gerechten? We vertellen je erover:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø21,5cm |
| Ontwerp | Round |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Plaat |
| Diameter | 21,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Breedte | 21,50 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |