XXL Kraft Burger Doos 14,5 x 14,5 x 8 cm (400 Stuks)
4395-400
400 Stuks
91, 96€
0,230€/XXL
Op voorraad.
Houten schaal Rond vormig 15,5cm (50 stuks)
Koop het met
4395-400
400 Stuks
91, 96€
0,230€/XXL
Op voorraad.
5983-25
25 Stuks
12, 08€
0,483€/Palmblad
Op voorraad.
10376-10
10 Stuks
20, 58€
2,058€/Kokosnoot
Op voorraad.
10578-250
250 Stuks
11, 53€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
11919-100
100 Stuks
16, 67€
0,167€/Sustainable
Op voorraad.
12913-125
125 Stuks
4, 86€
0,039€/Bestekzakjes
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Serveer, presenteer of decoreer uw tafels met het meest natuurlijke materiaal uit onze hele catalogus. Houten borden zullen iedereen verrassen met de warmte die ze kunnen bieden en hoe duurzaam ze zijn.
Hout is een natuurlijke grondstof van hoge kwaliteit en een zeer hernieuwbaar product. Met name het hout dat voor de vervaardiging van onze schotels wordt gebruikt, is afkomstig uit bossen die op verantwoorde en duurzame wijze worden beheerd, zonder dat er giftig afval of verontreinigende stoffen vrijkomen. Wat zijn de voordelen als we het kiezen als materiaal voor onze gerechten? We vertellen je erover:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø15,5cm |
| Ontwerp | Round |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 160 mm |
| Diameter | 15,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 15,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
41001-50
50 Stuks
32, 95€
0,659€/Houten
Op voorraad.
41008-25
25 Stuks
8, 34€
0,333€/Houten
Op voorraad.
9378-50
50 Stuks
23, 76€
0,475€/Houten
Op voorraad.