- Pakket
- laatste items
42
De prijs is voor een doos van 42 stuks.
.Koop het met
4147-10-42
420 Stuks
134, 02€
0,319€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10344-25-8
200 Stuks
284, 65€
1,423€/Proeving
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 80 ml |
| Materiaal | Crystal |
| Producttype | Voorraadpot |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 80 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 6 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Prijs voor | 42 |