- Pakket
- freeshipping
420
Herbruikbare “Frost” doorschijnende beker gemaakt van PP met een inhoud van 330ml. Onbreekbaar en van hoge kwaliteit.
Koop het met
20uses
3005-10-50
500 Stuks
93, 17€
0,186€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
4148-16-35
560 Stuks
228, 21€
0,408€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4826-25-10
250 Stuks
64, 15€
0,257€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7037-20-5
100 Stuks
100, 90€
1,009€/PP
Op voorraad.
7084-5-10
50 Stuks
104, 16€
2,083€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640540-15-16
240 Stuks
60, 23€
0,251€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Translucente |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 330ml |
| Ontwerp | Frost |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Duurzame Herbruikbare Beker |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 330 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,5 cm |
| Bovenste diameter | 6 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 16 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 420 |