- laatste items
De prijs is voor een zak van 21 stuks.
.Koop het met
4960-100
100 Stuks
5, 20€
0,052€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 80 ml |
| Materiaal | Crystal |
| Producttype | Voorraadpot |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 80 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 6 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Prijs voor | 1 |