- Pakket
- freeshipping
1.200
Alternatieve Producten:
Maak van uw evenementen een eco-vriendelijke ruimte met een vintage stijl dankzij de 17 cm hoge natuurlijke bamboemes.
Accessoires
Koop het met
70040-100-5
500 Stuks
74, 28€
0,149€/Desinfecterende
Op voorraad.
5044-100
100 Stuks
8, 82€
0,088€/Bamboe
Op voorraad.
5975-25-8
200 Stuks
129, 81€
0,649€/Palmblad
Op voorraad.
5977-25-8
200 Stuks
95, 64€
0,478€/Palmblad
Op voorraad.
125uses
7827-20-21
420 Stuks
226, 68€
0,540€/Herbruikbare
Op voorraad.
9099-30-16
480 Stuks
114, 71€
0,239€/Zakvouw
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wilt u alle duurzame voordelen van biologisch afbreekbaar bestek, maar bent u ook op zoek naar meer duurzaamheid zonder dat u ze om de haverklap moet weggooien? Bij Monouso helpen we u graag met al uw wensen, daarom willen we u kennis laten maken met bamboe bestek. Voorkom onnodig afval door te kiezen voor ons herbruikbaar bamboe bestek.
Gemaakt van bamboe en met een geweldige ergonomie zijn onze vorken de perfecte milieuvriendelijke optie om overal van uw eten te genieten. Vork allerlei bereidingen, van lekker vlees tot lekkere vis, zonder enig probleem, en zonder zorgen over buigen, breken of splinteren. Meer weten over de voordelen van onze bamboevorken? We vertellen je meer.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17cm |
| Ontwerp | bePulp |
| Materiaal | Bamboe |
| Producttype | Thee Lepel |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Getande |
| Hoogte | 0,70 cm |
| Breedte | 3,50 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Lang | 17,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 1.200 |
9582-50
50 Stuks
30, 79€
0,616€/Bamboe
Op voorraad.
4324-100
100 Stuks
-20% 3, 64€ Normale prijs 4,55 €
0,036€/Houten
Op voorraad.
12010-50
50 Stuks
5, 26€
0,105€/Suikerriet
Op voorraad.
12751-250
250 Stuks
19, 67€
0,079€/Houten
Op voorraad.
13147-25
25 Stuks
4, 61€
0,184€/Houten
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord