- Pakket
- freeshipping
- laatste items
420
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 420 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 420 ml |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Collins Glas |
| Totale Capaciteit | 420ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | Ø8,5cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11,6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 420 |
8168-50-16
800 Stuks
264, 93€
0,331€/Sustainable
Op voorraad.
11915-50-20
1.000 Stuks
302, 69€
0,303€/Sustainable
Op voorraad.
6161-50-16
800 Stuks
113, 22€
0,142€/Plastic
Op voorraad.
125uses
7827-20-21
420 Stuks
226, 68€
0,540€/Herbruikbare
Op voorraad.
500uses
7486-5-15
75 Stuks
112, 53€
1,500€/Herbruikbaar
Op voorraad.
500uses
7487-5-15
75 Stuks
112, 53€
1,500€/Herbruikbaar
Op voorraad.