- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 20 stuks.
Koop het met
5012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
12003-250
250 Stuks
-20% 7, 72€ Normale prijs 9,66 €
0,031€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 420 ml |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Collins Glas |
| Totale Capaciteit | 420ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | Ø8,5cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11,6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 20 |
8168-50
50 Stuks
19, 47€
0,389€/Sustainable
Op voorraad.
11915-50
50 Stuks
18, 91€
0,378€/Sustainable
Op voorraad.
6161-50
50 Stuks
8, 45€
0,169€/Plastic
Op voorraad.
125uses
7827-20
20 Stuks
13, 49€
0,675€/Herbruikbare
Op voorraad.
500uses
7486-5
5 Stuks
9, 38€
1,876€/Herbruikbaar
Op voorraad.
500uses
7487-5
5 Stuks
9, 38€
1,876€/Herbruikbaar
Op voorraad.