- Pakket
- laatste items
250
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Ken je de kraftkartonnen kuipjes met PET-deksel? Ze zijn het ultieme bewijs dat functionaliteit, weerstand en esthetiek gecombineerd kunnen worden in dezelfde verpakking. Ontdek alle voordelen die deze meeneemverpakking van 500 ml je kan bieden en geef je klanten de beste service.
Koop het met
4220-25-7
175 Stuks
-32% 89, 51€ Normale prijs 131,62 €
0,511€/Papieren
Op voorraad.
4217-25-20
500 Stuks
-30% 151, 88€ Normale prijs 215,86 €
0,304€/Papieren
Op voorraad.
4218-25-16
400 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,31 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.
4219-25-12
300 Stuks
-30% 121, 74€ Normale prijs 172,93 €
0,406€/Papieren
Op voorraad.
6004-1
1 Stuks
35, 50€
35,501€/Voedsel
Op voorraad.
4935-250-4
1.000 Stuks
43, 32€
0,043€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heb je ooit de frustratie gevoeld van het zoeken naar een deksel dat perfect op je pot past? Stel je voor dat je die momenten vaarwel zegt! Potten met deksel veranderen de manier waarop we producten bewaren en presenteren.
Deze potten bieden je niet alleen het gemak van alles in één bij het boodschappen doen, maar ook de zekerheid van een deksel waarvan je weet dat het perfect past, zodat de inhoud luchtdicht wordt afgesloten en langer vers blijft.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø15cm |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Ensaladeras de Cartón |
| Toepassingen | Take Away |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 15 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 4,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 250 |
11352-50-5
250 Stuks
-12% 67, 04€ Normale prijs 76,18 €
0,268€/Papieren
Op voorraad.
9201-50-6
300 Stuks
83, 54€
0,278€/Papieren
Op voorraad.
13279-50-6
300 Stuks
86, 10€
0,287€/Vierkante
Op voorraad.
4218-25-16
400 Stuks
-12% 142, 47€ Normale prijs 161,90 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.