- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Ken je de kraftkartonnen kuipjes met PET-deksel? Ze zijn het ultieme bewijs dat functionaliteit, weerstand en esthetiek gecombineerd kunnen worden in dezelfde verpakking. Ontdek alle voordelen die deze meeneemverpakking van 500 ml je kan bieden en geef je klanten de beste service.
Koop het met
34001-100
100 Stuks
18, 63€
0,186€/Folie
Op voorraad.
34010-100
100 Stuks
13, 10€
0,131€/Papieren
Op voorraad.
7244-100
100 Stuks
8, 75€
0,087€/Papieren
Op voorraad.
23000-25
25 Stuks
16, 30€
0,652€/Plastic
Op voorraad.
9593-1
1 Stuks
8, 09€
8,095€/Sandwich
Op voorraad.
12801-50-10
500 Stuks
201, 83€
0,404€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heb je ooit de frustratie gevoeld van het zoeken naar een deksel dat perfect op je pot past? Stel je voor dat je die momenten vaarwel zegt! Potten met deksel veranderen de manier waarop we producten bewaren en presenteren.
Deze potten bieden je niet alleen het gemak van alles in één bij het boodschappen doen, maar ook de zekerheid van een deksel waarvan je weet dat het perfect past, zodat de inhoud luchtdicht wordt afgesloten en langer vers blijft.
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø15cm |
| Ontwerp | Round |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Ensaladeras de Cartón |
| Toepassingen | Take Away |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 15 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 4,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
11352-50
50 Stuks
-15% 16, 19€ Normale prijs 19,05 €
0,324€/Papieren
Op voorraad.
9201-50
50 Stuks
17, 40€
0,348€/Papieren
Op voorraad.