- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 120 ml |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 120ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,5 cm |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 6,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
12666-50
50 Stuks
-25% 1, 72€ Normale prijs 2,29 €
0,034€/Papieren
Op voorraad.
4851-80
80 Stuks
6, 09€
0,076€/Papieren
Op voorraad.
4885-80
80 Stuks
8, 47€
0,106€/Papieren
Op voorraad.
4389-80
80 Stuks
5, 28€
0,066€/Papieren
Op voorraad.