- Pakket
- freeshipping
- laatste items
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is een doos van 1000 stuks.
.Koop het met
70040-100-5
500 Stuks
74, 28€
0,149€/Desinfecterende
Op voorraad.
10578-250-12
3.000 Stuks
110, 64€
0,037€/Papieren
Op voorraad.
12774-50-24
1.200 Stuks
140, 28€
0,117€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 360 ml |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 360ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 9 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1000 |
12669-50-20
1.000 Stuks
-12% 94, 98€ Normale prijs 107,93 €
0,095€/Papieren
Op voorraad.
20uses
4148-16-35
560 Stuks
228, 21€
0,408€/Herbruikbaar
Op voorraad.
500uses
7852-1-6
6 Stuks
-10% 21, 93€ Normale prijs 24,37 €
3,655€/Herbruikbaar
Op voorraad.