- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
4409-100
100 Stuks
10, 88€
0,109€/Papieren
Op voorraad.
7242-175
175 Stuks
-5% 56, 38€ Normale prijs 59,35 €
0,322€/Gigantisch
Op voorraad.
4946-100
100 Stuks
4, 26€
0,043€/Papieren
Op voorraad.
521105-20-5
100 Stuks
31, 17€
0,312€/Kartonnen
Op voorraad.
41311-25
25 Stuks
15, 06€
0,603€/Papieren
Op voorraad.
9201-50-6
300 Stuks
83, 54€
0,278€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 360 ml |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 360ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 9 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |
12669-50
50 Stuks
-20% 5, 39€ Normale prijs 6,74 €
0,108€/Papieren
Op voorraad.
20uses
4148-16
16 Stuks
8, 16€
0,510€/Herbruikbaar
Op voorraad.
500uses
7852-1
1 Stuks
-20% 4, 07€ Normale prijs 5,08 €
4,066€/Herbruikbaar
Op voorraad.