Alternatieve Producten:
Plastic beker PET 364 ml Ø9,5cm (50 stuks)
Koop het met
52031-100
100 Stuks
2, 90€
0,029€/Papieren
Op voorraad.
22004-100
100 Stuks
10, 35€
0,103€/Plastic
Op voorraad.
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
4220-25
25 Stuks
18, 80€
0,752€/Papieren
Op voorraad.
4012-25
25 Stuks
-20% 4, 11€ Normale prijs 5,14 €
0,165€/Papieren
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 500 ml |
| Materiaal | rPET |
| Producttype | Vasos Plástico PET con Tapa |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 500 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 8,5 cm |
| Bodemdiameter | 5,6 cm |
| Bovenste diameter | 8,5 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 14,00 cm |
| Breedte | 8,50 cm |
| Composteerbaar | Nee |
| Congelación | Nee |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Traditionele Oven | Nee |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 8,50 cm |
| Microgolf | No |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Nee |
| Type | Servies |
| Temperatura mínima uso |
-18ºC 70ºC |
| Prijs voor | 50 |
4811-50
50 Stuks
4, 26€
0,085€/Plastic
Op voorraad.
11914-50
50 Stuks
15, 37€
0,307€/Sustainable
Op voorraad.
6161-50
50 Stuks
8, 45€
0,169€/Plastic
Op voorraad.
8168-50
50 Stuks
19, 47€
0,389€/Sustainable
Op voorraad.
20uses
13726-50
50 Stuks
-20% 4, 12€ Normale prijs 5,15 €
0,082€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7661-20
20 Stuks
10, 81€
0,540€/Herbruikbaar
Op voorraad.