Biologisch afbreekbare en composteerbare beker gemaakt van transparant PLA met een inhoud van 450 ml.
Accessoires
Koop het met
25uses
1001-50
50 Stuks
1, 62€
0,032€/Plastic
Op voorraad.
5021-50
50 Stuks
2, 43€
0,049€/Papieren
Op voorraad.
44045-100-12
1.200 Stuks
37, 51€
0,031€/Houten
Op voorraad.
13889-100
100 Stuks
5, 66€
0,057€/Suikerriet
Op voorraad.
9579-100
100 Stuks
2, 55€
0,026€/Papieren
Op voorraad.
125uses
7495-50
50 Stuks
6, 82€
0,136€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Je vraagt je waarschijnlijk af waar deze PLA-bekers van gemaakt zijn. Op het eerste gezicht lijken ze op gewone plastic bekers, toch? Maar verrassend genoeg zijn ze gemaakt van PLA, een materiaal dat erg lijkt op conventioneel plastic en met vergelijkbare eigenschappen, maar dan volledig milieuvriendelijk.
Wat is PLA? PLA is een bioplastic afgeleid van maïszetmeel, waardoor het een milieuvriendelijke keuze is. En als je je afvraagt hoe duurzaam het is, zowel bij de productie van PLA als bij de productie van deze bekers worden milieuvriendelijke methoden gebruikt, zodat je zeker weet dat je een bewuste keuze maakt voor wat je nodig hebt.
Wat zijn de voordelen van PLA-bekers?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 450 ml |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Vasos de Plastico Biodegradables PLA |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 450 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 9,5 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 10,7 cm |
| Breedte | 9,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 300 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
15uses
11151-50
50 Stuks
-20% 7, 00€ Normale prijs 8,75 €
0,140€/Herbruikbare
Op voorraad.
11915-50
50 Stuks
18, 91€
0,378€/Sustainable
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord