- Pakket
- freeshipping
20uses
500
20uses
Roestvrijstalen Lepel van 11 cm. Ideaal voor alle soorten catering, met een hoge glans en een zachte touch.
Accessoires
Koop het met
125uses
7320-25
25 Stuks
12, 14€
0,486€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
7824-20
20 Stuks
12, 63€
0,632€/Herbruikbare
Op voorraad
20uses
8163-10
10 Stuks
2, 61€
0,261€/Roestvrijstalen
Op voorraad
20uses
8164-10
10 Stuks
2, 61€
0,261€/Mes
Op voorraad
12584-100-5
500 Stuks
19, 60€
0,039€/Transparante
Op voorraad
13520-50
50 Stuks
4, 33€
0,087€/Kartonnen
Op voorraad
Zie meer producten van:
Dit product is ontworpen om bestand te zijn tegen vetten en oliën, waarbij het zijn integriteit en functionaliteit behoudt, zelfs bij contact met vette voedingsmiddelen. Ideaal voor gebruik in horeca-, catering- en voedingsomgevingen.
Vaatwasmachinebestendig met de zekerheid dat het product een minimum aantal wasbeurten in perfecte staat doorstaat.
Het FSC-keurmerk is een garantie voor duurzaamheid en garandeert dat het materiaal waarvan dit product is gemaakt, afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en zo bijdraagt tot de duurzaamheid van het milieu.
Omschrijving: Roestvrijstalen lepel van 11 cm lang. De glanzende afwerking en het eenvoudige ontwerp maken het de beste metgezel voor elke gelegenheid.
Toepassing: Dit is een zeer praktisch en veelzijdig product, geschikt voor dagelijks gebruik en voor speciale gelegenheden. Ideaal voor onder andere etentjes met vrienden, kantines en cateringdiensten.
Materiaal: Roestvrij staal.
Afmetingen: 11 cm.
Presentatie: Verpakkingen van 500 Stuks.
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 11cm |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Producttype | Cubiertos Reutilizables Acero Inox. |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Langwerpig |
| Hoogte | 0,10 cm |
| Breedte | 2,50 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 11,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 500 |