- Pakket
500
Alternatieve Producten:
Geef je proeverijen een vleugje stijl en elegantie met onze transparante 10cm lepel van polystyreen (PS).
Koop het met
20uses
8166-10-50
500 Stuks
117, 37€
0,235€/Roestvrijstalen
Op voorraad.
13520-50
50 Stuks
4, 33€
0,087€/Kartonnen
Op voorraad.
13523-50
50 Stuks
2, 98€
0,060€/Transparant
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Klaar om je proeverijen een vleugje distinctie te geven? Met deze elegante PS proeflepels geef je niet alleen je gerechten een verfijnd accent, maar verras je je gasten ook met een echt originele presentatie.
De miniatuurlepels van polystyreen (PS) onderscheiden zich door hun evenwicht tussen lichtheid, stevigheid en elegantie en garanderen een onberispelijke presentatie bij proeverijen en gastronomische evenementen. Hun elegantie voegt een aparte toets toe aan elke culinaire presentatie.
Deze lepels zullen een essentieel element worden in uw proeverijen en catering, en waarom?
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Vaatwasmachinebestendig met de zekerheid dat het product een minimum aantal wasbeurten in perfecte staat doorstaat.
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 10cm |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Degustatievork |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 10 cm |
| Breedte | 2 cm |
| Congelación | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Lavavajillas Industrial | Sí |
| Microgolf | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Temperatura mínima uso |
-10ºC 55ºC |
| Prijs voor | 500 |
6237-200-20
4.000 Stuks
148, 75€
0,037€/Transparante
Op voorraad.
25uses
11813-50-30
1.500 Stuks
103, 82€
0,069€/Composteerbare
Op voorraad.
4847-100-24
2.400 Stuks
191, 86€
0,080€/Bamboe
Op voorraad.
9347-100-24
2.400 Stuks
105, 75€
0,044€/Houten
Op voorraad.
9349-100-24
2.400 Stuks
122, 33€
0,051€/Houten
Op voorraad.
5188-100-24
2.400 Stuks
68, 79€
0,029€/Houten
Op voorraad.