- Pakket
- laatste items
125uses
120
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 12 zakken met 10 stuks. In totaal 120 Units.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 500 ml |
| Ontwerp | Pagoda |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 6,5 cm |
| Breedte | 12,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12,4 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 120 |
13376-75-4
300 Stuks
67, 47€
0,225€/Suikerriet
Op voorraad.
41190-50-4
200 Stuks
351, 00€
1,755€/Suikerriet
Op voorraad.