- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 10 stuks.
.Koop het met
4019-12
12 Stuks
3, 00€
0,250€/Herbruikbaar
Op voorraad.
84001-100
100 Stuks
5, 72€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
7048-20
20 Stuks
6, 73€
0,336€/Proeving
Op voorraad.
9946-25
25 Stuks
4, 72€
0,189€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 500 ml |
| Ontwerp | Pagoda |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 6,5 cm |
| Breedte | 12,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12,4 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 10 |
13376-75
75 Stuks
21, 08€
0,281€/Suikerriet
Op voorraad.
110614-50
50 Stuks
16, 15€
0,323€/Plastic
Op voorraad.
41190-50
50 Stuks
109, 69€
2,194€/Suikerriet
Op voorraad.
551303-100
100 Stuks
-20% 20, 17€ Normale prijs 25,22 €
0,202€/Suikerriet
Op voorraad.