- laatste items
De prijs is voor een zak van 24 stuks.
.Accessoires
Koop het met
84001-100
100 Stuks
5, 72€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
7046-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
20uses
7048-20
20 Stuks
6, 73€
0,336€/Proeving
Op voorraad.
20uses
7049-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
20uses
7052-20
20 Stuks
6, 90€
0,345€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640427-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Water Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 105ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 105 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 72 |