- laatste items
125uses
De prijs is voor een zak van 50 stuks.
.Koop het met
6232-100
100 Stuks
4, 54€
0,045€/Pipetten
Op voorraad.
9953-25
25 Stuks
5, 35€
0,214€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 15 ml |
| Ontwerp | Free |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 15 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Hart |
| Hoogte | 1,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 8,2 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 50 |