- laatste items
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
4959-100
100 Stuks
4, 16€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
125uses
640438-25-20
500 Stuks
122, 16€
0,244€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7476-25
25 Stuks
14, 12€
0,565€/Herbruikbare
Op voorraad.
9069-50
50 Stuks
-20% 7, 59€ Normale prijs 9,49 €
0,152€/Airlaid
Op voorraad.
10550-500
500 Stuks
29, 96€
0,060€/Silikegel
Op voorraad.
11668-125
125 Stuks
7, 89€
0,063€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7x2,2cm |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø7cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 2,2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 50 |