- Pakket
- freeshipping
- laatste items
125uses
600
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is 20 dozen met 30 stuks. totaal 600 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12cm |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 15 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Breedte | 4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 600 |
125uses
11705-30-20
600 Stuks
161, 27€
0,269€/Herbruikbaar
Op voorraad.
6237-200-20
4.000 Stuks
148, 75€
0,037€/Transparante
Op voorraad.